Joodse slachtoffers Gouda WOII

Dit is een overzichtslijst van alle Joodse slachtoffers uit Gouda voor zover bekend die omgekomen zijn tijdens de tweede wereldoorlog. Je kunt in de lijst zoeken op trefwoord. Je kunt de volgorde van de lijst veranderen door op een van de kopjes te klikken. 

voornaamachternaamgeboortedatumgeborenoverledenleeftijdteadresSteenplaatsing
Bettyvan der Hoeden-Bonn27-07-1912Amsterdam19-11-194331AuschwitzKrugerlaan 94Ja2018
Eliazervan van der Hoeden12-11-1915Nijkerk31-03-194428PolenKrugerlaan 94Ja2018
FeliciaLoewenthal-Lewek27-08-1907Grätz05-11-194235AuschwitzJan Luykenstraat 14Ja2018
Ellen MarykeLoewenthal04-01-1942Gouda05-11-194207 maandenAuschwitzJan Luykenstraat 14Ja2018
Curt JuliusLoewenthal13-06-1902Berlijn31-03-194340Midden-EuropaJan Luykenstraat 14Ja2018
Edith RoseyBeek21-04-1934Oss19-11-194309AuschwitzLange Tiendeweg 54 (route)Ja2011
AliceMay02-10-1904Bochum28-05-194339SobiborBurgvlietkade 79Ja2019
FritzMohr18-07-1900Schweinfurt28-05-194342SobiborBurgvlietkade 79Ja2019
RenateMohr01-06-1934Rotterdam28-05-194309SobiborBurgvlietkade 79Ja2019
Sophia Catharinade Gast-Wolffers20-05-1881Rotterdam05-11-194261AuschwitzCappenersteeg 2Ja2019
FrederikaMol-Wolffers16-02-1880Rotterdam19-10-194262AuschwitzCappenersteeg 2Ja2019
GersonMol11-01-1898Amsterdam31-03-194446Midden-EuropaCappenersteeg 2Ja2019
ClarisHirsch-Weil06-01-1893Offenburg10-01-194249AuschwitzHoogstraat 1 (route)Ja2014
GustavHirsch12-01-1882Frankenwinheim10-01-1942
61AuschwitzHoogstraat 1 (route)Ja2014
Anne MarieKirchheim-Brahn24-10-1900Berlijn05-07-194342SobiborSophiastraat 37Ja2019
Margit LieselotteKirchheim24-12-1936Berlijn05-07-194306SobiborSophiastraat 37Ja2019
HerbertKirchheim24-02-1896Berlijn05-07-194347SobiborSophiastraat 37Ja2019
Heinz LudwigLewkonja19-08-1925Keulen31-03-194418Midden-EuropaSophiastraat 37Ja2015
HelmutRosenberg22-03-1924Bassum30-04-194218AuschwitzSophiastraat 37Ja2019
Rachel MargotLachmann- van Gelder13-02-1908Hamburg21-05-194335SobiborGraaf van Bloisstraat 56aJa2019
JozefLachmann05-01-1936Rotterdam21-05-194307SobiborGraaf van Bloisstraat 56aJa2019
HermannLachmann28-10-1905Danzig21-05-194337SobiborGraaf van Bloisstraat 56aJa2019
MaxKatz14-03-1892Guxhagen28-05-194351SobiborElizabeth Wolffstraat 5Ja2017
HertaNeumeyer-Hausdorff09-06-1888Stuttgart19-10-194254AuschwitzElizabeth Wolffstraat 5Ja2017
Valerie KätheNeumeyer22-12-1913München19-10-194228AuschwitzElizabeth Wolffstraat 5Ja2017
Israëlde Levie03-08-1886Winschoten22-10-194246AuschwitzKrugerlaan 66Ja2013
Evalina Clarade Levie21-11-1923Amsterdam22-10-194218AuschwitzKrugerlaan 66Ja2013
RosettaLevano15-11-1929Heerlen22-10-194212AuschwitzKrugerlaan 66Ja2013
Izakvan Dantzig16-09-1858Gouda26-10-194284AuschwitzPiersonweg 6Ja2018
HerthaKobijlinski-Naumann10-03-1889Berlijn13-11-194253AuschwitzCrabethstraat 5Ja2019
JuliusKobijlinski18-03-1878Berlijn17-08-194256AuschwitzCrabethstraat 5Ja2019
Erich HelmutKobijlinski23-12-1921Berlijn31-03-194422Midden-EuropaCrabethstraat 5Ja2019
WalterKobijlinski20-09-1912Berlijn31-03-194431Midden-EuropaCrabethstraat 5Ja2019
HedwigApfelbaum-Reis04-07-1897Fürth13-02-194547Bergen-BelsenA.G. de Vrijestraat 18Ja2018
JuliusReis06-01-1880Neurnberg30-12-194464Bergen-BelsenA.G. de Vrijestraat 18Ja2018
LeoKlisser13-07-1936Amsterdam11-02-194407AuschwitzBroekweg 2Ja2017
Anna vanGompers-van Kloeten07-04-1871’s-Hertogenbosch05-10-194271AuschwitzLange Groenendaal 84Ja2018
LevieGompers28-04-1874Gouda05-10-194268AuschwitzLange Groenendaal 84Ja2018
MozesGompers20-04-1900Gouda18-08-194242AuschwitzLange Groenendaal 84Ja2018
WillyBienstock26-12-1909Zydaczowie11-03-194333WesterborkKleiweg 37Ja2018
Mendel EmanuelBienstock21-03-1878Zydaczowie26-02-194364AuschwitzKleiweg 37Ja2018
RozaReif28-10-1881Lwow26-02-194361AuschwitzKleiweg 37Ja2018
SigmundOppenheimer08-06-1877Schwebheim26-10-194265AuschwitzWesthaven 59Ja2019
BabetteOppenheimer Blumlein-04-12-1882Untereisenheim26-10-194259AuschwitzWesthaven 59Ja2019
HenriëtteLandau-Nehemias06-08-1875Frankfurt am Main26-10-194267AuschwitzCrabethstraat 36Ja2021
AlfredLandau16-12-1878Hamburg26-10-194263AuschwitzCrabethstraat 36Ja2021
Annie DorotheaRichter28-12-1919Annaberg03-09-194323AuschwitzSophiastraat 53Ja2021
IskaLamm-Fried28-07-1899Ulm14-02-194343AuschwitzSophiastraat 46Ja2021
IreneLamm21-12-1923Königsberg19-02-194319AuschwitzSophiastraat 46Ja2021
ArthurLamm05-10-1882Erfurt23-04-194362SobiborSophiastraat 46Ja2021
BasiaAusteiczer15-09-1872Kosmin23-04-194370SobiborGraaf Florisweg 98Ja2021
Käthe Liesbeth Falk-Ollendorff03-05-1880Oels25-10-194464AuschwitzSophiastraat 41Ja2021
FelixFalk16-11-1879Koschmin25-10-194464AuschwitzSophiastraat 41Ja2021
FelixWertheimer09-04-1886Hardheim02-07-194356SobiborBlauwstraat 13Ja2021
BeileJuras-Mehrkrebs26-04-1912Jawornik02-11-194431AuschwitzKuiperstraat 7Ja2021
HarrijJuras25-10-1907Berlijn28-02-194537Midden-EuropaKuiperstraat 7Ja2021
IgnatzSchonfeld08-10-1899Dornheim17-06-194242MauthausenKuiperstraat 7Ja2021
HenniFreudenstein21-12-1887Rösebeck28-05-194355SobiborGraaf Florisweg 15Ja2021
JohnBeek26-06-1932Amsterdam19-02-194310AuschwitzBlekerssingel 51Ja2020
ErnstMaijer11-01-1927Steele10-02-194517Midden-EuropaWijde Poort 2Ja2021
KurtMaijer27-03-1926Herne28-12-194317AuschwitzWijde Poort 2Ja2021
LeopoldDingfelder13-05-1886Uehfeld05-02-194356AuschwitzKarnemelksloot 102Ja2020
MargotTodtenkopf31-10-1921Prechlau1945-01-0523Bergen-BelsenFluwelensingel 77Ja2021
Max PaulStrauss03-10-1908Bergen31-03-194335Midden-EuropaRaam 5Ja2021
HildegardTeitler-Cohn12-06-1907Buer28-09-194234AuschwitzBlekerssingel 28Ja2021
OttoTeitler28-12-1900Cernauti31-01-194342AuschwitzBlekerssingel 28Ja2021
Bernard MarcelWeill12-11-1885Hagenau24-09-194256AuschwitzOosthaven 31(route)Ja2020
IdaCohen-Wallach31-01-1897Hofkeismar09-07-194346SobiborOosthaven 31(route)Ja2020
Lili Mariede Leeuw Dreijfus28-03-1920Sulzbach30-03-194323SobiborOosthaven 31(route)Ja2020
ManusMinco26-08-1863Oldenzaal16-04-194379SobiborOosthaven 31(route)Ja2020
RosaBrink ten10-08-1896Dortmund26-02-194346AuschwitzOosthaven 31(route)Ja2020
RuthLoewy17-12-1920Hoppstaedten09-11-194221AuschwitzOosthaven 31(route)Ja2020
SaraBiberfeld06-05-1873Breslau17-03-194571Bergen-BelsenOosthaven 31(route)Ja2020
Jacob LevyBaren van09-07-1866Almelo21-05-194380SobiborOosthaven 31(route)Ja2020
JettieAalsvel01-11-1923Amsterdam29-01-194522Midden EuropaRidder van Catsweg 61Ja2012
Alfred Samuel v.Adelsbergen19-08-1909Mijdrecht02-07-194333SobiborKrugerlaan 105Nee
SchafteAdler25-12-1856Höringhausen23-07-194386SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Maria AnnaAdler22-12-1870Urspringen05-11-194271AuschwitzBothastraat 20Nee
AmalieAdler-Herz02-12-1863Dorsen23-07-194380SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
IsaakAlter01-10-1887Den Haag23-04-194355SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
HerbertAsch06-12-1916Bremen30-04-194326AuschwitzRidder van Catsweg 61Nee
JacquesAsser30-05-1918Amsterdam30-09-194224AuschwitzGroeneweg 12aNee
Alica SofieBaer23-01-1907Mainz07-05-194336SobiborSophiastraat 92Nee
ErnstBaum28-05-1875Düsseldorf05-11-194267AuschwitzSophiastraat 39Nee
MarieBeek10-06-1908Hilversum02-07-194334SobiborKrugerlaan 105Nee
LinaBenjamin-Bender09-05-1870Frankfurt am Main23-07-194373SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
MelachBergmann04-09-1878Kolomya16-04-194364SobiborLage Gouwe 144 (route)Nee
GüntherBernstein13-02-1909Berlijn10-11-1942
33MauthausenVan Bergen IJzendoornpark 9Ja2016
HannaBirnbaum10-10-1921Berlijn13-03-194321SobiborLage Gouwe 34 (route)Ja2011
MenachemBirnbaum13-03-1893Wenen13-03-194350SobiborLage Gouwe 34 (route)Ja2011
RaphaelBirnbaum05-07-1919Berlijn13-03-194323SobiborLage Gouwe 34 (route)Ja2011
ErnestineBirnbaum-Helfmann12-07-1895Stanislauw13-03-194347SobiborLage Gouwe 34 (route)Ja2011
HannaBlumlein08-06-1876Untereisenheim30-04-194370SobiborIJssellaan 167cNee
SaliBlumlein31-05-1874Untereisenheim30-04-194370SobiborIJssellaan 167cNee
PinchasBornszteijn30-07-1924Kalisz21-05-194318SobiborRhijnvis Feithlaan 27Nee
GertrudBrahn-Birnbaum25-01-1875Scheidwitz05-11-194267AuschwitzHoge Gouwe 99Ja2016
David vanBuuren13-12-1864Amsterdam23-04-194380SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
IdaBuxbaum06-04-1885Marburg23-07-194358SobiborKrugerlaan 123Nee
BellaCahn05-05-1870Kerpen21-05-194373SobiborRidder van Catsweg 45Nee
MietjeCats13-03-1874Gouda26-10-194268AuschwitzCrabethstraat 51Ja2014
Nathan JacobCats28-11-1895Gouda26-01-194347AuschwitzKleiweg 67 (route)Ja2011
GabriëlCohen01-06-1924Kalkar04-06-943-19SobiborRidder van Catsweg 61Nee
JannettaCohen-Mainzer19-06-1861Borculo23-04-194381SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
RudolfCohn13-10-1869Posen23-04-194373SobiborIJssellaan 144Nee
GustavCohn14-08-1873Stolp23-04-194370SobiborHoge Gouwe 123 (route)Ja2013
AnnaCohn31-03-1882Königsberg11-05-194260AuschwitzKrugerlaan 149Ja2017
ErnaCohn-Joseph25-12-1879Langendahl23-04-194363SobiborHoge Gouwe 123 (route)Ja2013
Emanuel PhilipCreveld14-04-1905Utrecht14-04-194237AuschwitzLange Groenendaal 82 (route)Ja2013
Rebecca AnnaCreveld22-02-1933Utrecht23-07-194209AuschwitzLange Groenendaal 82 (route)Ja2013
LeaCreveld-Gompers25-02-1906Gouda23-07-194236AuschwitzLange Groenendaal 82 (route)Ja2013
StefanieCzaczkes05-05-1887Lemberg23-04-194557TröbitzDutoitstraat 7Nee
LeopoldDavids23-10-1872Darfeld16-05-194370WesterborkOosthaven 31(route)Ja2013
JulieDavids-Cohen03-12-1875Dinslaken23-07-194367SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Anna Judikde Leeuw05-03-1932Gouda29-07-194210AuschwitzTurfmarkt 79Ja2017
Levide Leeuw03-11-1861Oude Tonge23-04-194381SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Jacob Izakde Leeuw01-12-1904Alphen a/d Rijn30-09-194238AuschwitzTurfmarkt 79Ja2017
Abraham Izakde Leeuw08-06-1935Amsterdam29-07-194206AuschwitzTurfmarkt 79Ja2017
Elisabethde Leeuw-de Leeuw14-06-1860Tiel23-04-194372SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Margarethade Leeuw-Gompers08-06-1907Gouda29-07-194234AuschwitzTurfmarkt 79Ja2017
Nathande Leeuwe14-03-1900Rotterdam31-03-194444Midden-EuropaRaam 101Ja2012
Sophiade Leeuwe02-09-1931Rotterdam26-10-194211AuschwitzRaam 101Ja2012
Mietjede Leeuwe18-10-1926Rotterdam26-10-194216AuschwitzRaam 101Ja2012
Rebeccade Leeuwe22-02-1936Rotterdam26-10-194205AuschwitzRaam 101Ja2012
Josephinede Leeuwe-Parser25-07-1900Rotterdam26-10-194242AuschwitzRaam 101Ja2012
Helenade Levie25-02-1908Groningen04-06-194335SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Rosettade Levie21-01-1917Roermond22-10-194235AuschwitzKrugerlaan 66Ja2019
Johannade Levie-Zondervan31-05-1892Roermond22-10-194250AuschwitzKrugerlaan 66Ja2013
Davidde Wolff18-12-1872Doesburg05-11-194269AuschwitzZuidelijke Steijnkade 1Ja2012
Sara dede Wolff-de Jong25-05-1879Gouda11-05-1942
63AuschwitzZuidelijke Steijnkade 1Ja2012
MargareteDieckhoff24-05-1905Nieheim03-09-194338AuschwitzVan Swietenstraat 3Ja2016
HermannDiefenbronner24-04-1879Karlsruhe23-01-194565Bergen-BelsenBellamystraat 15Nee
JohannaDingfelder-Wormser01-03-1891Zeitlofs05-02-194351AuschwitzKarnemelksloot 102Ja2020
AlmaDrucker12-11-1910Bengel a/d Moesel26-03-194332SobiborTurfmarkt 12Nee
PaulinaElzas-Gersons17-10-1849Tilburg16-04-194393SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Joachim BernhardEngländer18-10-1919Leipzig03-07-1943
23AuschwitzPiersonweg 4Ja2012
IsraëlEngländer11-08-1877Rzeszow21-10-194265AuschwitzPiersonweg 4Ja2012
Rahel FriedaEngländer-Jungerwirth10-04-1879Chrzanow26-10-194263AuschwitzPiersonweg 4Ja2012
AnnaEschelbacher04-06-1883Hardheim23-04-194359SobiborIJssellaan 144Nee
ElsaEttlinger14-07-1889Frankfurt am Main17-01-194555Bergen-BelsenBellamystraat 15Nee
Louis AbrahamFranken08-10-1917Poerworedjo05-05-194527MauthausenGraaf van Bloisstraat 59Nee
HeintjeFrenk27-10-1924Gouda10-09-194217AuschwitzWilhelminastraat 60 (route)Ja2011
SimonFrenk13-01-1893Rotterdam31-03-194350SeibersdorfWilhelminastraat 60 (route)Ja2011
RachelFrenk-Cats24-02-1904Gouda10-09-194238AuschwitzWilhelminastraat 60 (route)Ja2011
HeleneFreudenberg02-10-1895Berlijn21-05-194549RiesaZoutmanstraat 39Nee
MerinaFreudenberger16-11-1873Unterleinach05-02-194369AuschwitzBurgemeester Martenssingel 94aNee
GeorgeFuerst22-12-1886Pruisisch Holland26-12-194458Bergen-BelsenSteijnkade 34Ja2014
Karl HeinrichFuerst29-05-1923Den Haag08-02-194520Bergen-BelsenSteijnkade 34Ja2014
ElseFuerst-Schreiber27-10-1895Chemnitz29-12-194449Bergen-BelsenSteijnkade 34Ja2014
SelmaGattmann18-09-1877Schwanfeld30-04-194365SobiborIJssellaan 167cNee
HeleneGernsheim15-10-1867Worms23-04-194375SobiborBlekerssingel 50Nee
Catharina JacobaGersons-Salomon23-03-1866Wijk bij Duurstede16-04-194377SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
LasarGoldenblat02-11-1894Cherson22-08-194247AuschwitzKarnemelksloot 32Nee
ErnstGoldstein06-06-1914Atzgersdorf28-04-194429AuschwitzKomijnsteeg 9Ja2012
BenjaminGompers28-10-1927Gouda28-09-194214AuschwitzWijdstraat 17 (route)Ja2012
EttyGompers13-04-1925Amersfoort28-09-194217AuschwitzWijdstraat 17 (route)Ja2012
Reintje MargarethaGompers18-11-1923Amersfoort28-09-194218AuschwitzWijdstraat 17 (route)Ja2012
Salomon BenjaminGompers23-09-1898Gouda31-01-194345MonowitzWijdstraat 17 (route)Ja2012
ReintjeGompers-Beem24-08-1868Elburg23-04-194374SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Elisabeth vanGompers-van Tijn01-05-1902Amersfoort28-09-194240AuschwitzWijdstraat 17 (route)Ja2012
Isaac NicoGoudsmit23-11-1923Groningen28-02-194319AuschwitzRidder van Catsweg 61Nee
Maria HenriëtteGrabowski19-11-1899Hilden04-09-194343SobiborVan Itersonlaan 30Nee
KurtGrabowski01-11-1903 Bielefeld09-04-194340SobiborCrabethstraat 46Nee
MarkusGrunwerg03-05-1903Kolomyja04-06-194340SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
FerdinandGrünebaum30-10-1873Frankfurt am Main23-07-194366SobiborKrugerlaan 123Nee
GrietjeHaalman-Minco02-11-1861Oldenzaal23-04-194381SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
AbrahamHamburger08-11-1923Roermond09-07-194319SobiborRidder van Catsweg 61Ja2012
Herman SalomonHamburger01-07-1866Utrecht23-04-194376SobiborBogen 63Nee
HerminaHammel-Weil06-03-1877Friesenheim30-04-194366SobiborHoge Gouwe 123 (route)Ja2013
AbrahamHammelburg29-03-1923Amsterdam28-06-194421WarschauKeizerstraat 72Nee
KarlHapp17-03-1879Strelno02-07-194364SobiborVan Itersonlaan 5bJa2012
Günther JosephHapp23-04-1927Berlijn02-07-194316SobiborVan Itersonlaan 5bJa2012
LottiHapp-Cohn27-06-1902Posen02-07-194341SobiborVan Itersonlaan 5bJa2012
JetjeHartogs14-05-1863Hellevoetsluis23-04-194369SobiborHoge Gouwe 123 (route)Nee
LionHeijmans17-10-1862Utrecht16-07-194380SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
HenriHeijmans23-12-1866Breda05-07-194376SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Antje vanHeijmans-Kloeten16-03-1861Zierikzee05-07-194382SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Frits AdolfHeinemann28-01-1923Hannover28-02-194320AuschwitzRidder van Catsweg 61Nee
LudwigHeinemann18-02-1883Braunschweig13-06-194158GoudaKrugerlaan 53Nee
SylvesterHerrmann16-07-1880Greimerath16-11-194363TheresiënstadtSophiastraat 47Ja2012
MarianneHertz14-01-1882Holzminden30-09-194260AuschwitzLage Gouwe 6Nee
EmmaHerz01-05-1877Dieblich05-07-194366SobiborKrugerlaan 23Ja2020
EliasHerzenberg30-06-1868Tuckum05-10-194274AuschwitzOosthaven 31(route)Ja2013
FriedaHerzenberg-Ettlinger04-01-1885Mannheim23-04-194358SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
ErichHeumann1905-05-08Keulen22-01-194539GleiwitzSophiastraat 47Ja2012
SophieHeymann07-02-1893Odenkirchen02-11- 194249AuschwitzEerste E.J. Potgieterstraat 14Nee
ReginaHirsch25-09-1913Mainz13-11-194229AuschwitzIJssellaan 118Nee
Hans WernerHirsch20-06-1910Wiesbaden31-01-194332AuschwitzJoubertstraat 201Ja2018
Lotty GabriëlleHirsch-May25-07-1883Frankfurt am Main21-05-194359SobiborCrabethstraat 51Ja2015
Gerda LiselotteHirsch-Reis19-04-1920Fürth10-01-194222AuschwitzJoubertstraat 201Ja2018
JuliusHirschberg13-06-1905Zwesten20-02-194539DachauOosthaven 31(route)Ja2013
MiriemHolles31-03-1890Eisko20-03-194352SobiborEerste Kade 8Nee
Berl (Nachmann Beer)Hönig10-02-1891Ustrzyki1943/194452AuschwitzLage Gouwe 98Nee
Isaak Ikenberg08-05-1875Nieheim05-07-194368SobiborKrugerlaan 23Ja2020
Karl ErichIkenberg28-06-1907Nieheim17-09-194336AuschwitzKrugerlaan 23Ja2020
RosaIkenberg24-12-1904Nieheim17-09-194338AuschwitzKrugerlaan 23Ja2020
HugoJakobi17-09-1909Adelebsen31-01-194333AuschwitzCrabethstraat 35Nee
HansKahlenberg20-10-1904Wanfried21-05-194338SobiborHoge Gouwe 99Ja2016
HelgaKahlenberg27-07-1932Essen21-05-194310SobiborHoge Gouwe 99Ja2016
HenriëtteKahlenberg27-10-1935Hillegersberg21-05-194307SobiborHoge Gouwe 99Ja2016
ElsbethKahlenberg-Rosenberg26-05-1907Essen21-05-194335SobiborHoge Gouwe 99Ja2016
AntonieKahn12-01-1874Hechtsheim23-04-194369SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
JetjeKalkoene17-03-1923Rotterdam19-10-194219AuschwitzHoge Gouwe 123 (route)Ja2013
Samuel SalomonKhan30-07-1868Ruinen23-04-194374SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
AlbrechtKirstein02-06-1908Berlijn16-04-194335SobiborSophiastraat 44Nee
AliceKitzinger26-04-1877Regensburg29-10-194265AuschwitzGravin Jacobastraat 31Nee
MartijnKoppel20-09-1924Zutphen09-04-194318SobiborRidder van Catsweg 61Ja2012
JosephKops18-08-1907Amsterdam28-02-194335SchoppinitzVlamingstraat 22Ja2020
IdesKrill23-03-1940Den Haag05-11-194202AuschwitzOnder de Boompjes 65Ja2016
ChanaKrill-Anklewicz05-12-1908Lututow05-11-194234AuschwitzOnder de Boompjes 65Ja2016
FannyKunstmann05-03-1884Kupfermühl13-06-194157GoudaKrugerlaan 53Nee
MoritzKörner18-01-1929Duisburg24-09-194314AuschwitzKrugerlaan 68Ja2015
MarianneLandau21-05-1909Hamburg30-09-194233AuschwitzCrabethstraat 8Nee
GreteLang29-01-1907Eger28-05-194336SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
LeibLaub21-04-1924Neurnberg09-07-194319SobiborRidder van Catsweg 61Ja2012
HenriëtteLeefsma08-06-1910Gouda17-09-194232AuschwitzKrugerlaan 105Nee
Samuel JosephLeefsma07-10-1881Gouda22-05-194462AuschwitzKrugerlaan 105Ja2011
SusannaLeefsma-Mogendorff08-10-1883Gouda22-05-194461AuschwitzKrugerlaan 105Ja2011
MarcelLeiser29-08-1923Gouda10-12-194421NijeholtwoldeBurgemeester Martenssingel 125Ja2012
BenjaminLeiser11-10-1883Kerpen26-02-194359AuschwitzBurgemeester Martenssingel 125Ja2012
SimonLeiser03-07-1889Kerpen18-10-194455AuschwitzHoutmansgracht 23Nee
RonaldLeiser03-11-1938Rotterdam28-05-194305SobiborHoge Gouwe 123 (route)Ja2013
EvaLeiser19-09-1891Kerpen18-10-194453AuschwitzHoutmansgracht 23Nee
HansLeiser17-01-1894Jablonowo28-05-194349SobiborHoge Gouwe 123 (route)Ja2013
Selma Leiser-Hammel12-08-1909Neufreist28-05-194333SobiborHoge Gouwe 123 (route)Ja2013
EvaLeiser-van Dantzig17-12-1884Rotterdam26-02-194359AuschwitzBurgemeester Martenssingel 125Ja2012
Maurits EmanuelLeuw18-06-1902Monnickendam31-03-194441AuschwitzBurgvlietkade 60Ja2012
David MozesLeviticus26-07-1917Oss11-03-194325FürstengrubeKrugerlaan 105Nee
EmmaLevy-Mildenberg15-01-1863Fröndenberg23-04-194382SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
HerbertLewkowicz26-12-1903Trebnitz13-06-194440AuschwitzKrugerlaan 18Ja2013
MirjamLewkowicz14-10-1940Gouda17-09-194302AuschwitzKrugerlaan 18Ja2013
HugoLewkowicz19-03-1943Gouda17-09-194306 maandenAuschwitzKrugerlaan 18Ja2013
BettinaLewkowicz-van Leeuwen16-01-1916Amsterdam17-09-194327AuschwitzKrugerlaan 18Ja2013
GustavLiffmann10-11-1870Erp21-05-194372SobiborRidder van Catsweg 47Nee
CarlLiffmann04-09-1897Kerpen19-02-194345AuschwitzJan Luykenstraat 30Nee
HeintjeLimburg-de Vries25-01-1862Amsterdam30-04-194381SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
ErnstLindenberg23-04-1899Berlijn31-03-194444Midden-EuropaMiddellantstraat, Van 13Nee
LeopoldLinder22-01-1935Rotterdam05-10-194207AuschwitzHertzogstraat 3Ja2017
ManfredLinder22-05-1899Gurahumora31-10-194344SchoppinitzHertzogstraat 3Ja2017
ElsaLinder-Gottlieb11-11-1907Jablonowo05-10-194234AuschwitzHertzogstraat 3Ja2017
Zirje Hudij AdeleLinder-Sommer16-09-1874Gurahumora23-07-194370SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Manfred RalfLitten20-01-1909Posen28-02-194536Midden-EuropaRidder van Catsweg 61Ja2012
JansjeLitten-Serlui20-05-1911Amsterdam24-05-194533TheresiënstadtRidder van Catsweg 61Ja2012
Georg Jakob IsarelLövy23-05-1880Breslau17-12-194363AuschwitzTurfsingel 70Nee
SelmaLöwenstein01-03-1874Hamburg11-05-194268AuschwitzIJssellaan 144Nee
Judith vanMaarsen15-02-1879Amsterdam23-04-194364SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Alex HansMaijer03-11-1921Amsterdam04-02-194523Midden-EuropaTurfmarkt 142Ja2020
RyfkaMalinger08-11-1909Baligrod30-04-194333SobiborLange van Wijngaardstraat 8Nee
HelenaMarkens07-12-1873Zwolle07-05-194370SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
FerdinandMarx02-11-1867Talheim02-05-194375AuschwitzBurgemeester Martenssingel 94aNee
MozesMay27-09-1907Amsterdam07-09-194335SobiborVarkenmarkt 33Nee
HermannMayer20-10-1894Euskirchen30-03-194550Bergen-BelsenZoutmanstraat 39Nee
Margaretha HeleneMayer12-09-1923Berlijn03-09-194218AuschwitzZoutmanstraat 39Nee
Bertha HeleneMayer30-04-1921Berlijn03-09-194221AuschwitzZoutmanstraat 39Nee
Jacoba KeetjeMeijer05-07-1923Gouda28-05-194320SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Bertus SamuelMeijer26-08-1915Montfoort28-05-194327SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Louise SaraMichaelis-Schmul13-12-1872Bromberg05-07-194370SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
MargareteMichelson12-09-1902Seligenstadt10-11-194441Midden-EuropaOosthaven 31(route)Ja2013
LeaMinco-Schweiger01-03-1867Lochem30-04-194376SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Jetje CarlaMogendorff26-09-1921Gouda30-09-194423Midden-EuropaVan Swietenstraat 3Ja2016
JacquesMogendorff06-08-1882Groenlo28-07-194259DachauBlekerssingel 51Ja2013
Simone J. H.Mogendorff26-08-1915Gouda02-07-194327SobiborKattensingel 42Ja2013
MietjeMogendorff-Meijer09-09-1880Oudewater23-04-194362SobiborBlekerssingel 51Ja2013
Obadja vanMonnikendam20-05-1883Gouda26-10-194259AuschwitzKomijnsteeg 9Ja2012
JansjeMonnikendam van-Mok28-01-1916Nijkerk07-09-194327SobiborAchter de Vismarkt 72 (route)Ja2015
JacobusNeeter24-11-1889Amsterdam13-11-194252AuschwitzBlekerssingel 29Ja2015
SaartjeNeeter-Ensel20-04-1885Amsterdam13-11-194256AuschwitzBlekerssingel 29Ja2015
Ernst SimonOppenheim22-07-1925Düsseldorf31-03-194418PolenRidder van Catsweg 61Ja2012
HansOppenheim26-11-1927Düsseldorf19-11-194315AuschwitzZuidelijke Burgvlietkade 11Ja2020
RozaPalm26-08-1915Coevorden28-05-194339SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
RebeccaPierot24-01-1925Gouda28-05-194318SobiborFluwelensingel 64Ja2012
IsraëlPierot10-09-1888Rotterdam28-05-194354SobiborFluwelensingel 64Ja2012
FrancinaPierot-Polak16-02-1884Rotterdam28-05-194359SobiborFluwelensingel 64Ja2012
EvaPiller-de Vrede28-12-1852Rotterdam 23-04-194390SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Franz Hermann SeligPlato14-11-1920Fulda31-10-194219Midden-EuropaRidder van Catsweg 61Nee
HenriPolak20-08-1883Gouda13-11-194259AuschwitzFluwelensingel 33Ja2012
ArnoldPolak16-02-1920Gouda22-06-194221MauthausenFluwelensingel 33Ja2012
HenriëttePolak-van Zwanenberg08-03-1890Oss29-10-194252AuschwitzFluwelensingel 33Ja2012
MendelReiss29-07-1876Lemberg28-10-194468Bergen-BelsenDutoitstraat 7Nee
KlaraRingel16-08-1926Gródek24-09-194317AuschwitzCronjéstraat 20Nee
HenriëtteRoos26-04-1925Amsterdam00-09-194217AuschwitzRidder van Catsweg 61Ja2012
EmmaRoos-Alexander31-10-1865Meppen23-04-194377SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
ReginaRosenberg08-08-1881Obertiefenbach26-02-194361AuschwitzBurgemeester Martenssingel 135Nee
AnnaRosenfeld05-09-1884Marktbreit30-04-194358SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Margaretha JohannaRosenthal12-01-1891Jankendorf17-12-194352AuschwitzTurfsingel 70Nee
HermannRothschild28-09-1878Eppertshausen26-02-194354AuschwitzBurgemeester Martenssingel 135Nee
JachetaRozen16-03-1915Lagow30-04-194328AuschwitzOnder de Boompjes 59Ja2014
Emilie LouiseSalfeld10-12-1890Kassel13-06-194150GoudaKrugerlaan 53Nee
RoosjeSanders12-06-1873Gouda05-11-194259AuschwitzAgatha Dekenstraat 4Ja2012
HenrijSanders26-12-1861Gouda05-11-194280AuschwitzAgatha Dekenstraat 4Ja2012
ElisabethScheffer19-01-1915Amsterdam05-10-194227AuschwitzVlamingstraat 22Ja2020
LeonSchenk27-12-1889Schoonhoven10-05-194252AuschwitzLage Gouwe 144 (route)Ja2014
Walter MarkusSchenk21-02-1921Bernburg31-10-194322SchoppinitzLage Gouwe 144 (route)Ja2014
LevieSchenk22-09-1875Schoonhoven23-04-194367SobiborHoge Gouwe 123 (route)Ja2013
HerbertSchenk22-09-1927Bernburg31-10-194316SchoppinitzLage Gouwe 144 (route)Ja2014
JetteSchenk28-08-1873Schoonhoven23-04-194369SobiborHoge Gouwe 123 (route)Ja2013
RozaSchenk-Keyser24-12-1893Hameln10-05-194248AuschwitzLage Gouwe 144 (route)Ja2014
IsaakSchenkolewski19-02-1906Hamburg31-03-194438PolenLange Groenendaal 38 (route)Ja2014
MosesSchenkolewski07-04-1935Hamburg23-07-194308SobiborLange Groenendaal 38 (route)Ja2014
MirjamSchenkolewski01-09-1934Hamburg23-07-194309SobiborLange Groenendaal 38 (route)Ja2014
KlaraSchenkolewski-Marx20-05-1907Recklinghausen23-07-194336SobiborLange Groenendaal 38 (route)Ja2014
RosaSchlamowitz11-06-1929Hamborn13-03-194313SobiborWethouder Venteweg 224Nee
KätchenSchlesinger26-03-1883Bleicherode00-10-194461AuschwitzPotgieterstraat 30Nee
Rosette ErnaSchlesinger22-10-1880Bleicherode00-10-194464AuschwitzNobelstraat 4Nee
JosephSchoemann18-02-1870Lösnich05-11-194272AuschwitzBothastraat 20Nee
Chane EttelSchulster10-12-1879Bukaczowce25-01-194363AuschwitzLange van Wijngaardstraat 6Nee
BabetteSchönfeld-Adelsdorfer28-07-1868Walsdorf23-04-194374SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
GustavSeemann23-03-1880Aschbach23-04-194363SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
SiegfriedSeemann08-02-1910Aschbach11-06-194231BuchenwaldDe la Reijlaan 24Nee
AnnettaSeijffers21-12-1927Gouda28-05-194315SobiborLage Gouwe 84 (route)Ja2012
Annette MiaSeijffers19-11-1936Gouda11-06-194306SobiborLage Gouwe 84 (route)Ja2012
RozettaSeijffers22-10-1934Gouda28-05-194308SobiborLage Gouwe 84 (route)Ja2012
SaamSeijffers19-02-1898Gouda09-07-194345SobiborLage Gouwe 84 (route)Ja2012
DavidSeijffers17-07-1899Gouda19-02-194343AuschwitzLage Gouwe 84 (route)Ja2012
SalomonSeijffers06-12-1929Gouda28-05-194313SobiborLage Gouwe 84 (route)Ja2012
HeintjeSeijffers-Cohen16-06-1902Amsterdam28-05-194340SobiborLage Gouwe 84 (route)Ja2012
Betje FijtjeSeijffers-Frenkel09-09-1902Pernis11-06-194340SobiborLage Gouwe 84 (route)Ja2012
AnnettaSeijffers-Jong22-07-1873Naaldwijk23-04-194369SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
EmmaSelig07-12-1901Hechtsheim1943-03-0942AuschwitzHoge Gouwe 123 (route)Ja2013
Kurt JuliusSeligmann14-04-1912Frankfurt am Main14-08-194230AuschwitzBoelekade 56Nee
FerdinandSilberberg08-03-1881Hohenlimburg12-10-194463AuschwitzKattensingel 44bJa2012
Lilly BettySilberberg-Schmitt14-02-1884Frankfurt am Main1944-12-1060AuschwitzKattensingel 44bJa2012
IrmaSimon27-06-1898Gemunden13-03-194344SobiborLange Tiendeweg 6Nee
HenriëtteSimons03-12-1857Gouda23-04-194385SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Alfred LeoSpeier Holstein18-01-1838Hilgersberg13-03-184305SobiborLange Tiendeweg 6Nee
AronSpeier Holstein06-09-1801Keulen27-10-184241WesterborkLange Tiendeweg 6Nee
BerthaSpier17-02-1873Kalkar1943-09-0470SobiborVan Itersonlaan 40Nee
MarieSpier-Rosenfeld27-05-1868Marktbreit30-04-194374SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
IsaacStad19-10-1898Rotterdam16-07-194344SobiborDerde Kade 37Nee
OttoStern24-01-1889Goch02-11-194253AuschwitzEerste E.J. Potgieterstraat 14Nee
MozesStork07-01-1885Amsterdam11-02-194459AuschwitzKrugerlaan 109Ja2012
MariannaStork20-05-1927Gouda03-09-194316AuschwitzKrugerlaan 109Ja2012
Keetje KlaraStork-Cats03-08-1895Gouda11-02-194448AuschwitzKrugerlaan 109Ja2012
EvaStranders24-09-1852Ridderkerk16-04-194390SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
DavidStraus28-01-1871Oedheim11-02-194473AuschwitzVan Itersonlaan 3aNee
SelmaStrauss28-08-1874Wachenbuchen28-01-194469AuschwitzOosthaven 7(route)Nee
HesterSwaep02-11-1923Rotterdam30-09-194219AuschwitzOosthaven 10 (route)Nee
BajlaSzwajcer-Ferens19-03-1904Pilica13-11-194238AuschwitzVlamingstraat 26aJa2012
SibillaTas15-02-1863Amsterdam17-12-194380WesterborkOosthaven 31(route)Nee
IsraëlTiefenbrunner11-11-1925Keulen05-11-194418PyreneeënRidder van Catsweg 61Ja2012
Mozes vanTijn17-05-1882Gouda26-10-194260AuschwitzGroeneweg 43Ja2012
Judik vanTijn25-09-1872Gouda29-10-194270AuschwitzGroeneweg 43Ja2012
Marianne vanTijn07-08-1877Gouda26-10-194265AuschwitzGroeneweg 43Ja2012
Aron vanTijn04-03-1880Gouda26-10-194262AuschwitzGroeneweg 43Ja2012
IzaakTrijbits09-06-1885Gouda28-09-194256AuschwitzBoelekade 25Nee
FloraUllmann07-12-1886Zell am Main19-11-194356AuschwitzZuidelijke Burgvlietkade 11Ja2020
ElieValensi15-05-1881Tunis24-09-194261AuschwitzRidder van Catsweg 47Nee
Rozita Hannavan Collem23-10-1917Capelle a.d. IJssel16-04-194325SobiborLange Groenendaal 38 (route)Nee
Levijvan Collem19-12-1880Amsterdam14-05-194362SobiborLange Groenendaal 38 (route)Ja2013
Rachelvan Collem-Cardozo07-12-1883Amsterdam14-05-194359SobiborLange Groenendaal 38 (route)Ja2013
Betje Boenavan Dam-Frank16-07-1875Ootmarsum02-07-194367SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Saravan Dantzig20-11-1865Gouda23-04-194387SobiborMarkt 43 (route)Ja2012
Berthavan der Kuijp-de Groot12-10-1867Eindhoven23-04-194376SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Elisabethvan Esso-van Leer24-04-1864Nijkerk30-04-194381SobiborHoge Gouwe 123 (route)Ja2013
Kaatjevan Hasselt-Bernard23-08-1871Groningen23-04-194371SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Hartogvan Monnikendam10-07-1920Gouda00-00-000023AuschwitzAchter de Vismarkt 72 (route)Ja2013
Leonvan Monnikendam27-11-1918Gouda21-01-194526AuschwitzAchter de Vismarkt 72 (route)Ja2013
Mauritsvan Monnikendam20-03-1886Gouda14-05-194357SobiborAchter de Vismarkt 72 (route)Ja2013
Esthervan Monnikendam-Mok05-10-1883Haarlem14-05-194359SobiborAchter de Vismarkt 72 (route)Ja2013
Annavan Monnikendam- van Witsen08-01-1882Rotterdam26-10-194260AuschwitzKomijnsteeg 9Ja2012
JacobVreeland22-04-1878Harderwijk10-10-194264AuschwitzTurfmarkt 59Nee
SaartjeVroman19-04-1871Rotterdam24-09-194372AuschwitzOosthaven 31(route)Ja2013
HelenaWagenaar-Duizend18-08-1866Amsterdam23-04-194375SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
DanielWeijl21-09-1929Rotterdam24-09-194213AuschwitzKrugerlaan 68Ja2015
JacquesWeijl18-01-1917Rotterdam24-09-194225AuschwitzKrugerlaan 68Ja2015
JudaWeijl19-04-1920Rotterdam18-01-194322AuschwitzKrugerlaan 68Ja2015
SimonWeijl17-05-1884Rotterdam24-09-194256AuschwitzKrugerlaan 68Ja2015
HannaWeijl13-07-1923Rotterdam24-09-194219AuschwitzKrugerlaan 68Ja2015
Jacob SimonWeijl12-06-1871Rotterdam23-04-194371SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
LouisWeijl10-05-1921Rotterdam15-01-194321MauthausenKrugerlaan 68Ja2015
ReginaWeijl-Drukker09-08-1918Amsterdam24-09-194224AuschwitzKrugerlaan 68Ja2015
MirjamWeijl-Frank14-05-1920Amsterdam18-01-194322AuschwitzKrugerlaan 68Ja2015
ElizabethWeijl-Pierot14-01-1887Rotterdam24-09-194255AuschwitzKrugerlaan 68Ja2015
RebekkaWeil-Weil24-03-1862Schmieheim23-04-194381SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Ruth IngeborgWeis07-03-1924Wiesbaden28-05-194318SobiborHoge Gouwe 123 (route)Ja2013
Abraham PhilipWijnberg28-02-1896Assen30-11-194246SchoppinitzMarkt 54 (route)Ja2012
Aaltje JohannaWijnberg04-11-1930Rotterdam05-10-194212AuschwitzMarkt 54 (route)Ja2012
Mientje AaltjeWijnberg23-12-1925Rotterdam05-10-194216AuschwitzMarkt 54 (route)Ja2012
Philip AbrahamWijnberg23-09-1924Rotterdam02-07-194318SobiborMarkt 54 (route)Ja2012
HeintjeWijnberg-de Wit21-01-1902Rotterdam05-10-194240AuschwitzMarkt 54 (route)Ja2012
MientjeWijnberg-Groenberg15-02-1869Winschoten30-04-194374SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
AndriesWijnbergen13-12-1885Schoonhoven24-10-194458MoordrechtFluwelensingel 32Ja2017
Betje vanWitsen03-06-1889Rotterdam16-07-194354SobiborDerde Kade 37Nee
Ernst AlfredWitt19-12-1910Berlijn28-02-194332AuschwitzKrugerlaan 149Ja2017
MietjeWolf22-12-1870Gouda23-04-194372SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Rozette deWolf14-04-1863Gouda23-04-194380SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
Emilia (Mirl)Zangen23-03-1893Krakau05-02-194350AuschwitzLage Gouwe 98Nee
SaartjeZeelander-Morel04-02-1861Brielle23-04-194382SobiborOosthaven 31(route)Ja2013
BerthaZwarenstein15-10-1911Strijen30-09-194230AuschwitzLage Gouwe 84 (route)Nee
GoldaZwiefach03-12-1919 Olchowa30-04-194324AuschwitzAgatha Dekenstraat 4Ja2013